Da nærmer det seg årets utgave av Rally Hedemarken 2025 som er siste runde i Norgesmesterskapet for førere og kartlesere, NMK Rallycup og Norgescuo i rally.
Vi vil også i år etter beste evne og frivillig innsats gjøre alt for at det skal bli et vellykket arrangement både for utøvere, servicemannskap, funksjonærer og publikum.
Vi retter også en stor takk til ALLE som er med å gjøre dette mulig, som grunneiere, kommuner, myndigheter, samarbeidspartnere og alle frivillige.
Vi benytter i år «gamle klassikere» i Stange og Løten, slik at både Ekeberg, Brenna og Rokosjøen er med. Da det pga arbeid med veinettet i Romedal Almening, så utgår denne i årets utgave. Vi har tatt med en kort og spennende prøve som starter sør for Store Ree i Stange og har målgang på Ekeberg i stedet. Det ligger an til en skikkelig fight i flere klasser om NM, NMK, Norgescup.
Det er i flere klasser veldig åpent om hvem som står igjen som vinnere etter årets løp, så her blir det fight inn til mål
Start, serviceplass, base og målgang er ved Stangehallen som vi er så heldige å ha fått ett veldig godt samarbeide med og er en ypperlig lokasjon for oss, så en stor takk til Trine Larsen og hennes stab.
Ønsker også publikum velkommen og håper dere får en flott dag i skogen.
Oppfordrer Dere på det sterkeste til å følge vaktene sine anvisninger og respektere disse samt at dere følger rallyvettreglene som dere finner i programmet. Vi henstiller også til at det vises «måtehold» da det gjelder alkohol. Dette for Deres egen og andres sikkerhet.
Den beste vaktordningen er at dere «passer på dere selv»
Informasjon finner dere på wwww.rallyhedemarken.no
Vi ønsker funksjonærer, deltagere, servicefolk, samarbeidspartnere og publikum velkommen og lykke til på Hedemarken og håper at Dere setter pris på årets utgave av Rally Hedemarken.
Lykke til alle sammen.
Løpsledelsen